Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lussocreative
#1
Lusso Creative, 2020 yılında işletme, firma ve proje yöneticilerinin çalışmalarının web ortamında profesyonel şekilde tasarlanması, geliştirilmesi ve büyütülmesi konularında hizmet vermek amacıyla profesyonellerce hizmete açılmış dijital medya ajansıdır.
 
Dijital reklam ajansımız bünyesinde her kategoride alanında uzman ekibiyle müşterilerimizin fikirlerinin dijital ortama en verimli ve en kreatif şekilde aktarılması için çalışmalar yapmaktadır.
 
Ajansımızın hizmet verdiği ana kategoriler;
- Sosyal Medya Yönetimi
- Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme
- Video Tasarım ve Prodüksiyon
- Grafik ve Arayüz Tasarım
- İçerik Yazarlığı
- Sosyal Medya Tanıtım, Reklam, Takipçi ve Danışmanlık Hizmetleri
 
İyi bir fikir ancak en iyi şekilde gerçeğe dönüştürülürse değer kazanabilir. Fikirler kullanılmadıkça yararsızdır, onların değerinin kanıtı uygulanmalarıdır, o zamana kadar hapishanede sayılırlar. Siz de fikirlerinizi uygulamaya dökmek için profesyonel hizmete ihtiyaç duyuyorsanız Lusso Creative olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti uygun fiyat ve özgünlük garantisiyle sunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar için referanslarımızı ve örnek çalışmalarımızı inceleyebilir, projenizi hayata geçirmek için izlemeniz gereken yol hakkında destek almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
Lusso Creative, profesyonel ekibimizle birlikte hizmete başladığından bu yana yüzlerce müşteriye sayısız sosyal medya yönetimi, web sitesi, grafik tasarım, içerik yazarlığı ve sosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti sağladı.
Referanslarımız ve müşteri yorumları kaliteli hizmet, mutlu müşteriler ve satış sonrası hizmetler işimize verdiğimiz önemi doğrular nitelikte. Dijital reklam ajansı Lusso Creative mutlu müşterilerle, mutlu müşterilerin projeleri ise Lusso Creative’in profesyonel hizmeti ile yükseliyor…
 
Bizimle çalışmamak için bir sebebiniz yok.
 
https://www.instagram.com/lussocreative
 
https://lussocreative.com
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)