Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadınların Blogu
#1
Kadınların Blogu
Doğum yapacak olan anne adaylarının son tarihe kadar net doğum gününü veren hesaplama aracıdır. Bu hesaplama aracı sayesinde en son regl tarihinden itibaren 280 gün hesaplama yapılarak doğru rakama ulaşılabilir. Hamilelik süresi ortalama 40 ile 41 haftayı bulabilmektedir. Erken doğumlarda ve olası problemlerde bu süre değişkenlik gösterebileceği gibi maksimum süre budur. Sizlerde mutluhamile.com sitesine girerek hamilelik hesaplama araçlarını kullanabilir ve doğru hesaplamayı yaparak bebeğinizin dünyaya geleceği tarihi net olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca site içerisinde yer alan bilgiler doğrultusunda çeşitli hamilelik konuları da göz atabilirsiniz. Hamilelikte beslenme, egzersiz, sağlık ve cinsellik gibi konular kullanıcılar tarafından hamilelik sürecinde merak edilen diğer ayrıntıları ve içerikleri barındırmaktadır.
Ayrıca mutluhamile üzerinde yer alan hamilelik hesaplama cetveli sayesinde kaçıncı ayda olduğunuza göre bebeğinizin gelişiminin ne oranda olduğunu da görebilirsiniz. Dönemsel olarak yansıtılan trimester gruplarının hangisine girdiğinizi ve bu gruplarda sizleri neler beklediğini de görebilmeniz için mutluhamile her türlü kaynağı sizlere aktarmaktadır. Gebelik hesaplama formüllerinin yanı sıra site üzerinde yer alan birçok hesaplama aracına en iyi şekilde ulaşabileceğinizi de unutmamalısınız.
Hamilelik süresince bazı besinleri vücut kitle endeksi hesaplama tablosuna göre tüketebilirsiniz.
Hamilelikte beslenme konularını merak ediyorsanız ve hamile kalmadan önce bilmeniz gereken diğer detayları öğrenmek içinde bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)